Akce

Jak na to???

Ahoj...zdravím všechny příznivce kulturistiky a fitness,

    v dnešním článku bych se chtěl věnovat problematice posilování a výživy v trochu obecnější rovině.

    Spoustu lidí má před svým příchodem do posilovny dojem, že na tom vlastně nic není a že vše potřebné buď zvládnou sami a nebo okoukají od ostatních zkušenějších cvičenců. Tohle je ale velký OMYL!!! Myslet si, že za pár tréninků okoukám a naučím se vše správně je jako si po shlédnutí laciného italského soft porna myslet, že ze mě bude Casanova. Navíc návyky.,..respektive zlozvyky, které si v prvních pár měsících osvojíme se posléze již velmi těžko mění!!! Vidím to v posilovně dnes a denně....někdy je to pouze úsměvné, ale jindy i zdraví nebezpečné!!! Investice do trenéra je dle mého naprostou nezbytností!!! Těch pár tisícikorun se Vám bohatě vrátí. Já tomu říkám ZKRATKA, která Vám ušetří několik let plácání se na místě metodou POKUS - OMYL.

    Vím o čem mluvím. Já sám začínal v době...krátce po revoluci, kdy tady žádní trenéři nebyli, nebyl internet a jednou měsíčně vycházel časopis Fit plus, z kterého jsem čerpal veškeré informace. Když to vezmu zpětně, tak si troufám říct, že pouhým ZKOUŠENÍM A PŘEŠLAPOVÁNÍM NA MÍSTĚ jsem ztratil dobrých 5 let z těch dvaceti, které se kulturistice věnuji.

    Pokud to co jsem napsal výše platí o tréninku, tak to dvojnásob platí o STRAVĚ!!! Problematiku stravy bych charakterizoval třemi slovy:

  • co?
  • kdy?
  • kolik?

    To jsou tři základní slova a pokud neznáte dobrou odpověď na všechna tři, tak se nepohnete ani o píď!!! Někdy je to opravdu alchymie a člověk se tohle učí celý svůj život. Můžete se zkusit zorientovat třeba na internetu, ale věřte, že na jednu problematiku najdete min. 5 protichůdných článků, takže z toho stejně moudří nebudete.

    I v tomto případě to opět chce pomoc někoho, kdo má s tímhle zkušenosti a vše poctivě odzkoušeno především sám na sobě!!!

    Pokud by měl někdo zájem o konzultaci, sestavení tréninkového plánu, jídelníčku, společných tréninků atd. může se mi ozvat na kontakdy uvedené na mých stránkách. Na podrobnostech se již domluvíme...

Patrik Kotek

Zpět


Kalendář

<<Prosinec 2018>>
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

SPONZOŘI

TRUE-DESIGN


FITNESS4U.cz


Net-Connect


Net-Connect


Najgebaur


Moje telka


Lipovka


BJ Style


Martin Smolinský