Akce

Reflex Instant Whey Native protein - recenze!!!

Jste nároční? Chcete dát svému tělu opravdu jen to nejlepší co je na trhu? Pak neváhejte a jděte do Instant Native Whey proteinu od firmy Reflex Nutrition!!!

     Čím je tento doplněk stravy tak vyjímečný? Není to ani obsah bílkovin (který je absolutně nepodstatný), ani jeho chuť (která je i tak vynikající), ale je to především způsob zpracování, který je alfou a omegou toho jak moc bude nebo nebude daný druh proteinu fungovat!!!

 

    Tento výrobek je totiž jediný svého druhu, který je zpracován revoluční technologií NATIVE!!! Existuje mnoho způsobů zpracování syrovátky...některé jsou více šetrné a zachovávají většinu aminokyselin v neporušeném stavu a některé méně šetrné...a těm je třeba se vyhýbat. Je to právě druh zpracování, který určuje kvalitu proteinu!!!!

     NATIVE technologie je naprostý průlom a budoucí standard ve zpracování syrovátky!!!

     Tento přípravek používám ráno a po tréninku už takřka rok. Mám vyzkoušeny všechny příchutě a můžu jej tedy všem vřele doporučit!!!

Příchutě:

 • čokoláda
 • čokoláda-máta
 • čokoláda-pomeranč
 • banán
 • vanilka
 • jahoda
 • malina

Navíc Native protein je z dílny špičkového anglického výrobce doplňků stravy firmy REFLEX NUTRITION!!! Kde každá šarže podléhá přísné výstupní kontrole!!! Jediným negativem je vyšší cena. Ale to je daň za kvalitu a pokud bych měl dát poměr: VÝKON/CENA, tak tento výrobek i tak vychází bezkonkurenčně nejlépe. Všude na e-shopech se cena pohybuje kolem 1 800,-Kč za 2,270 g balení. Ale nezoufejte....mám pro Vás výbornou zprávu. Pokud mě kontaktujete prostřednictvím mailu: kotekpatrik@seznam.cz a nebo na telefoním čísle: +420736640380, tak pro Vás zajistím speciální cenu. Uvidíte sami, že budete překvapeni o kolik může být cena nižší než oficiální prodejní!!!

V této souvislosti upozorňuji na velmi výhodný nákup dalších stovek doplňků výživy viz. článek:

http://www.patrikkotek.cz/akce/163.doplnky-za-nejnizsi-ceny-pri-nakupu-nad-5-000-kc-vypracovani-jidelnicku-vcetne-zahrnuti-vsech-zakoupenych-doplnku-zdarma/

Popis výrobku:

Instant Whey Native = nová technologie přináší revoluční změnu ve světě proteinových suplementů!

„The king of the wheyTM“ je ve své nejnovější verzi určen pro každého, kdo hledá ten nejkvalitnější zdroj bílkovin. Hlavní složkou je super kvalitní nativní syrovátkový izolát, který je vyráběn přímou cestou z čerstvého kravského mléka, a to za teplot, které nepřekročí deset stupňů Celsia. Tím se významně odlišuje od standardně nabízených „Whey proteinů“, které jsou vyráběny z tepelně upravené syrovátky, vedlejšího produktu vzniklého při výrobě sýrů (použití kyselin a sýřidel). Jednoduše by se dalo tedy říci, že Instant Whey Native je vlastně čerstvá, nenarušená mléčná bílkovina „v prášku“. Našim partnerem je nová, sofistikovaná mlékárna, která funguje v souladu se zdravým životním prostředím. Čerstvé mléko je bezprostředně filtrováno přes speciální membrány za velmi nízkých teplot, čímž je dosaženo vysoké biologické aktivity výsledného proteinu, který ve své nativní formě obsahuje specifické peptidové frakce.

Instant Whey Native nabízí unikátní výkonnostní a zdravotní benefity, které jsou na současném trhu neporazitelné.

Instant Whey Native obsahuje oproti standardním formám „whey proteinu“, více než 166% bioaktivního cystinu (dvě molekuly aminokyseliny cysteinu spojené sulfátovým můstkem) a o 16% více L-Leucinu. L-Leucin napomáhá budovat a regenerovat svalovou hmotu, zatímco cystin je nezbytný v produkci tělesného superantioxidantu glutationu, který má přímý vliv na optimální fungování imunitního systému a tím pádem i na rychlou regeneraci. 

 

Díky prvotřídní kvalitě a prověřené patnáctileté tradici je Instant Whey jedním z nejprodávanějších a nejrespektovanějších proteinový přípravků ve Velké Británii, Francii a řadě dalších zemí. Je to jediný proteinový produkt, který je nezávisle testován v každé šarži, každý měsíc. Při této kontrole je přísně kontrolováno složení výrobku a minimální obsah proteinu 80%. Tento standard je těžké překonat!  Tento jedinečný systém kontroly zaručuje 100% kvalitu a záruku. Navíc je testován na nepřítomnost dopingových látek dle norem kvality ISO17025. Nejdůležitějšími benefity tohoto produktu jsou rychlá a bezproblémová stravitelnost a využitelnost.
 
Výsledky jednotlivých testů si můžete prohlédnout na originální stránce výrobce na odkaze: http://www.reflex-nutrition.com/Protein-Testing.shtml 

Instant Whey Native představuje komplexní formuli obsahující jedinečnou směs výběrových, nativních proteinových frakcí, hydrolyzované bílkoviny, aditivum glutaminových peptidů, komplex jedenácti enzymů Digezyme a probiotické kultury Lactospore.

Protože je Instant Whey Native jednoznačně zaměřen na kvalitu, využitelnost a vstřebatelnost, je minimalizován obsah sladidel a  příchutí na absolutně nejnižší možné minimum. Instant Whey neobsahuje žádné další aditivní látky jako jsou plnidla, zahušťovadla, guarová guma, umělá barviva atd. Instant Whey neobsahuje žádné neplnohodnotné zdroje bílkovin jako je kolagen, či sojová bílkovina.

V čem se liší Instant Whey Native od standardních metod mikrofiltrace, ultrafiltrace a iontové výměny?

Vyměňte svůj syrovátkový protein ještě dnes!

Instant Whey Native - hlavní benefity:

 • Instant Whey obsahuje jako hlavní složku bioaktivní, nativní izolát syrovátkové bílkoviny, vyrobený přímou cestou z čerstvého mléka, jehož základ tvoří následující frakce::

 Beta-Laktoglobulin – (průměrně 68%)
Základní bílkovina, která je zodpovědná za enormní podíl BCAA.

Alfa-Laktalbumin – ( průměrně 22 %)
Toto je nejčastěji se vyskytující typ bílkoviny, která se nachází v lidském mateřském mléce. Hraje zásadní roli při vstřebávání vápníku do těla, díky své schopnosti vázat se na různé formy vápníku; obsahuje také vysoký podíl BCAA a nezbytných aminokyselin.

Imunoglobulin – (průměrně 5 %)
Bovinní imunoglobulin ukázal, že má svou nezastupitelnou roli jako imunologický doplněk stravy a to včetně kojenecké výživy.

Bovinní sérum albumin – (průměrně 3 %)
Je velmi dobrým zdrojem všech devíti nezbytných aminokyselin. Výzkumy ukázaly, že BSA pomáhá bílým krvinkám v boji proti infekcím; také má schopnost vázat se na tuky.

Laktoferin – (průměrně 1 %)
Má schopnost vázat se v tenkém střevě na železo a zvyšovat vstřebávání železa do lidského těla, také podporuje imunitu ve střevním traktu, potlačuje růst bakterií jako je E.coli nebo salmonela.

Laktoperoxidázy – (průměrně 0,5 %)
Funguje podobně jako laktoferin.

Lysozymy – (průměrně 0,1 %)
Pojí se s imunitními funkcemi. 

 • Dále obsahuje exkluzivní komplex Muscle Drive Peptid. Tento komplex je kombinace dvou účinných složek pro tvorbu svalové hmoty:

 Peptide Bonded Glutamine - Tato forma glutaminu je využita tělem více efektivně než standartní forma glutaminu a napomáhá tak více obnovit energii svalů po namáhavém cvičení.

Whey Protein Hydrolysate - Speciálně vybraný vysoce koncentrovaný DH syrovátkový hydrolyzát bohatý na peptidy a volné aminokyseliny. Náš organismus dokáže peptidy absorbovat mnohem rychleji, než samotné bílkoviny. Tím je zajištěn téměř okamžitý účinek a působení na tvorbu svalové hmoty.

 • Instant Whey obsahuje o 166% více cystinu  a o 16% více L-Leucinu než standardní syrovátkové proteiny
 • Dalším významným rozdílem mezi ostatními produkty a Instant Whey Native je standartní přítomnost přírodních trávících enzymů Digezyme a probiotických kultur Lactospore v každé dávce. Digezyme enzymy prokázaly při obsáhlých klinických studiích vliv na lepší trávení proteinu, zatímco Lactospore kultury (podobné jako v jogurtu) podporují zdravé střevní procesy a podporují obranyschopnost.
 • Snadný k užívání díky instatní formě, pro úžasně snadné mixování.
 • Bez přídané soli, guarové gumy nebo plnidel
 • Bez přídavných umělých barviv a příchutí
 • Skvělá chuť proteinu s pestrou paletou příchutí

 

Digezyme – exkluzivní kombinace jedenácti enzymů

Dalším velkým rozdílem mezi Instant Whey Native a ostatními standardními „whey proteiny“ s obsahem „surové“ syrovátkové bílkoviny, je obsah speciálních trávicích enzymů Digezyme, které jsou důležité nejen k trávení jednotlivých živin, ale hlavně k odstranění všech balastních látek včetně laktózy a dalších, které zatěžují zažívací trakt. Tento sofistikovaný komplex jedenácti enzymů představuje neporazitelnou špičku, zajišťující špičkovou a lehkou stravitelnost.

Komplex enzymů Digezyme
 1. Trávení bílkovin: Proteáza I, Proteáza II, Proteáza III, Proteáza IV Bromelain
 2. Trávení balastních látek: Amyláza, Lipáza, Laktáza, Sukráza, Maltáza, Celluláza

 

Probiotické kultury Lactospore

S každou dávkou Instant Whey  přijímáte stejné množsví probiotických kultur jako v jednom živém jogurtu.
FAO/WHO definuje probiotické kultury jako "živé mikroorganismy, které garantují svému hostiteli dobrý zdravotní stav, a to v případě, že jsou přítomny v adekvátním množství v zažívacím traktu".
Probiotické kultury produkují důležité substance, jako jsou látky blízké přírodním antibiotikům a kyselina mléčná, které se společně nazývají jako baktericidní látky. Jejich hlavním účinkem je utlumení růstu a množení hnilobných bakterií. Metabolická aktivita probiotických kultur pomáhá také při štěpení živin, při tvorbě vitamínu B, výrazně zvyšuje a optimalizuje vstřebávání minerálů a ostatních ergogenů, jako jsou metoxyflavony, protodioscin atd. LactoSpore představuje speciální metodu, která umožňuje ochranu a stabilizaci probiotických kultur tím, že jsou za použití klinicky prověřených technologií "zabaleny" do tzv. spor, které je účinně chrání před nežádoucími vlivy. 

Výsledky výzkumu se syrovátkovým proteinem (Dr. Yves Boire)

·         ANABOLICKÝ ÚČINEK - po požití, dochází ke zvýšení proteinové syntézy o 68%

·         krevní plazma udržuje hladinu aminokyselin dostupných pro svalová vlákna po dobu 3 hodin

Instant Whey Native - užívání
Ať již jste v kterékoliv fázi ročního cyklu, Instant Whey Native poskytuje perfektní zdroj aminokyselin ve formě „čerstvé bílkoviny v prášku“. Můžete jej konzumovat před nebo po fyzické námaze nebo kdykoliv v průběhu dne. Konzumujete velmi chutný, nedotčený zdroj čisté bílkoviny!

Garance společnosti Reflex Nutrition
 • Inovační technologie
 • Produkty ověřené klinickými studiemi
 • Vyšší využitelná hodnota oproti konkurenci
 • Vyrobeno ze 100% zelené energie
 • Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
 • Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025
 • Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost.

Složení: výběrová směs bílkovin (nativní syrovátkový izolát, ultra filtrovaný syrovátkový koncentrát), Muscle DriveTM ( peptidicky vázaný glutamin (derivát z pšeničného proteinu), hydrolyzovaný syrovátkový protein (stupeň hydrolýzy 30%)), aroma, přírodní barvivo,kakaový prášek se sníženým obsahem tuku(pouze příchuť čokoláda ), betanin ( pouze příchuť jahoda a malina ), beta karoten (pouze příchuť banán a vanilka ), umělá sladidla  – acesulfam – K, sukralóza, komplex enzymů Dygezyme, emulgátor (sojový lecitin), probiotický komplex Lactospore (Bacillus Coagulans).  Informace pro alergiky: receptura obsahuje mléko a jeho složky, dále lepek a soju (jako sojový lecitin).

 

 

Nutriční hodnoty:

 

  100g 25g
Energie kj 1.639 410
Energie kcal 387 97
Bílkoviny ( nativní syrovátkový izolát, ultra filtrovaný syrovátkový koncentrát, peptidicky vázaný glutamin, hydrolyzovaný syrovátkový protein (stupeň hydrolýzy 30%) 80g 20g
Sacharidy 6,4g 1,6g
Z toho cukry 3,9g 1.0g
Tuky 4,3g 1.1g
Z toho nasycené 1,4g 0,4g
Z toho nenasycené 1,5g 0,4g
Vláknina 1,4g 0,4g
Sodík 180mg 45mg
Trávící enzymy Digezyme 160mg 40mg
Lactospore 200.000.000 50.000.000
Laktóza 3,9g 1,0g

Zpět


Kalendář

<<Prosinec 2018>>
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

SPONZOŘI

TRUE-DESIGN


FITNESS4U.cz


Net-Connect


Net-Connect


Najgebaur


Moje telka


Lipovka


BJ Style


Martin Smolinský