Akce

Reflex Instant Whey Duo - NOVINKA!!!

Zdravím všechny příznivce kulturistiky a fitness,

dnes tu mám pro Vás výtečnou zprávu. Špička současného trhu se suplementy anglická renomovaná firma Reflex uvedla na trh svů nový vysokoprocentní protein zpracovaný nejkvalitnějšími technologiemi INSTANT A HYDROLÝZA.  Tímto novým produktem je REFLEX INSTANT WHEY DUO!!! Svým složením velmi podobný oblíbenému Instant Whey proteinu od téže firmy, ale o celých 550,-Kč levnější (běžná cena)!!!!

Právě forma zpracování udává biologickou hodnotu výrobku. Co je Vám platné, když máte levný syrovátkový protein s obsahem 70% bílkovin, když z tohoto množství je díky nekvalitní a levné technologii použité na získání bílkoviny ze surové syrovátky a neexistujícímu přídavku trávících enzymů, schopno Vaše tělo absorbovat a plně využít sotva 30%??? )

Právě tohle je rozdíl mezi většinou (hlavně amerických) firem a firmou REFLEX!!!

Tento nejkvalitnější výrobek je dodáván ve 4 výtečných příchutích a to: BANÁN, VANILKA, ČOKOLÁDA A JAHODA. Běžná cena za 2 kg tohoto výrobku je 1 250,-Kč. 

Pokud mě kontaktujete buď telefonicky 736640380 a nebo na mail: kotekpatrik@seznam.cz, tak jsem schopen zajistit právě pro Vás cenu ještě výhodnější.

A věřte mi jedno...v poměru cena/výkon/chuť neexistuje lepší varianta než právě Reflex Instant Whey Duo!!!

Popis výrobku:

 

Instant Whey Duo je šesti-složková, anabolická proteinová formule s převahou tzv. „rychlých bílkovin“.

Nová formulace přináší další důležitý krok vpřed ve světě vícesložkových proteinových suplementů! Instant Whey Duo je šesti-složková, anabolická proteinová formule s převahou tzv. „rychlých bílkovin“, kterou tvoří:
 • Nedenaturovaný syrovátkový koncentrát
 • Nativní syrovátkový izolát
 • Hydrolyzát syrovátkové bílkoviny (stupeň hydrolýzy 30%)
 • Glutaminové peptidy Muscle Drive®
 • Micelární kasein
 • Nutralys® proteinový izolát z evropského hrachu (jedinečný zdroj argininu, glutaminu a všech esenciálních aminokyselin)
Instant Whey Duo je jako vždy doplněn o aditivum trávících enzymů Digezyme® a probiotické kultury Lactospore®.
Instant Whey Duo tedy obsahuje bílkoviny ze dvou hlavních, plnohodnotných zdrojů (živočišný/rostlinný), které jsou optimalizovány v tzv. „zlatém poměru“, kdy převažující část tvoří bílkoviny rychlé (syrovátkový koncentrát, izolát, hydrolyzát + glutaminové peptidy) a menší podíl bílkoviny pomalé (micelární kasein a Nutralys®). V rozmezí tohoto poměru obsahuje rychlé a pomalé bílkoviny lidské mateřské mléko (cca 3:1), které patří do tzv. albuminózní skupiny mléčných bílkovin. Důvodem je jednoduchý žaludek člověka, pro který je tento poměr optimální zejména v období růstu a to jak v ranném dětství, tak v dospělosti při požadavku efektivního budování svalové hmoty. Opakem uvedené albuminózní skupiny, která je člověku vlastní, je skupina kaseinová, do které patří kravské mléko, které obsahuje převažující část pomalých bílkovin s antikatabolickým účinkem. Důvodem je složitý žaludek přežvýkavců, který se skládá ze 4 částí a je schopen trávit i celulózu, proto mu vyhovuje trvalý a pravidelný přísun tzv. „pomalých“ živin.

Srovnávací tabulka - produkty Reflex Nutrition dle rychlosti vstřebávání

100% Rychlé bílkoviny Převažující rychlé bílkoviny Středně rychlé bílkoviny 100% Pomalé bílkoviny 

Instant Whey NATIVE

Natural Whey CFM

Instant Whey DELUXE

Micro Whey NATIVE

Instant Whey DUO

Peptide Fusion

Diet Protein

Vegan Protein

Micellar Casein

Za posledních 15 let výzkumů v Reflex Nutrition byl vyvinut ultimativní, vysoce stravitelný nedenaturovaný koncentrát syrovátkové bílkoviny. Je to vysoce vyspělá forma koncentrátů s minimalizovaným obsahem laktózy, speciálně navržená pro dodání vysokého množství biologicky aktivních peptidů a aminokyselin přímo do svalů. Vysoké biologické hodnoty je dosaženo šetrnou ultrafiltrací, tím se tento protein výrazně liší od standardních "Whey proteinů", vyráběných pomocí tzv. iontové výměny, kdy jsou využívány k izolaci bílkoviny silné kyseliny, což má zásadní vliv na konečnou kvalitu produktu. 

Nativní syrovátkový izolát

Super kvalitní nativní syrovátkový izolát, který je vyráběn přímou cestou z čerstvého kravského mléka, a to za teplot, které nepřekročí deset stupňů Celsia. Tím se významně odlišuje od standardně nabízených „Whey proteinů“, které jsou vyráběny z tepelně upravené syrovátky, vedlejšího produktu vzniklého při výrobě sýrů (použití kyselin a sýřidel). Jednoduše by se dalo tedy říci, že Native Whey je vlastně čerstvá, nenarušená mléčná bílkovina „v prášku“. Našim partnerem je nová, sofistikovaná mlékárna, která funguje v souladu se zdravým životním prostředím. Čerstvé mléko je bezprostředně filtrováno přes speciální membrány za velmi nízkých teplot, čímž je dosaženo vysoké biologické aktivity výsledného proteinu, který ve své nativní formě obsahuje specifické peptidové frakce.
Hydrolyzát syrovátkové bílkoviny (stupeň hydrolýzy 30%)
tzv. HIGH DH hydrolyzát syrovátkové bílkoviny, tedy bílkovina naštepená pod nejvyšším stupněm hydrolýzy. HIGH DH obsahuje vysoký poměr volných aminokyselin, di a tri peptidů ( řetězce dvou až tří aminokyselin ). HIGH DH frakci vstřebává naše tělo nejrychleji, doslova ve vteřinách. 

Glutaminové peptidy Muscle Drive®

Glutaminové peptidy představují účinnou formu glutaminu, která je známa pro své anti-katabolické účinky a podporu obranyschopnosti. Glutaminové peptidy vstřebává tělo mnohem snadněji než samotný L-Glutamin, což má svůj význam zejména u produktů typu Instant Whey Duo, kde absorpci ovlivňují další bílkoviny a aminokyseliny.

Micelární kasein

Micelární kasein nabízí kvalitní systém s postupným uvolňováním aminokyselin a to díky formě micel ve které je zpracován. Reflex Micellar Kasein je vyroben ultrafiltrací mléčné bílkoviny – tento proces odstraňuje mléčný cukr laktózu a tuk. Výsledná surovina obsahuje okolo 85% bílkovin!
Nutralys® proteinový izolát z evropského hrachu
Vegan Protein lze bez nadsázky nazvat jako plnohodnotného „naturála" s obsahem všech esenciálních aminokyselin, určeného k podpoře růstu svalové hmoty. Vegan Protein nabízí zcela kompletní spektrum aminokyselin stejně jako syrovátková, nebo vaječná bílkovina. Důležité větvené aminokyseliny BCAA: L-Leucin, L-Isoleucin a L-Valin jsou zodpovědné za budování a ochranu svalové hmoty jsou ve Vegan Proteinu hojně zastoupeny. VE SKUTEČNOSTI bílkovina Vegan Proteinu obsahuje více BCAA než bílkovina toho nejkvalitnějšího vaječného proteinu! NAVÍC bílkovina Vegan Proteinu obsahuje oproti syrovátkové a vaječné bílkovině DVOJITÉ MNOŽSTVÍ Argininu, zodpovědného za stimulaci růstového hormonu a oxidu dusnatého (NO)! To stejné platí pro Glutamin, kterého obsahuje bílkovina Vegan Proteinu opět více než zmíněné dva zdroje. Díky skvělému profilu aminokyselin, představuje bílkovina Vegan Proteinu jeden z nejšpičkovějších přírodních zdrojů!Vegan Protein je vyroben za pomoci patentované technologie, která je nejen garancí vysoké bioaktivity použité bílkoviny = minimální denaturace, ale je také 100% šetrná k životnímu prostředí. Základem Vegan Proteinu je bílkovina speciální odrůdy hrachu setého (Pisum Sativum), pěstovaného v severní Evropě. K extrakci bílkoviny je využívána pouze voda a to bez použití chemických prostředků. Výsledkem je instantní prášek, který snese srovnání s těmi nejkvalitnějšími zdroji aminokyselin. Bílkovina Vegan proteinu nabízí 98% stravitelnost a aminokyselinové skóre 95%!

Digezyme – exkluzivní kombinace jedenácti enzymů

Dalším velkým rozdílem mezi Instant Whey Native a ostatními standardními „whey proteiny“ s obsahem „surové“ syrovátkové bílkoviny, je obsah speciálních trávicích enzymů Digezyme, které jsou důležité nejen k trávení jednotlivých živin, ale hlavně k odstranění všech balastních látek včetně laktózy a dalších, které zatěžují zažívací trakt. Tento sofistikovaný komplex jedenácti enzymů představuje neporazitelnou špičku, zajišťující špičkovou a lehkou stravitelnost.

Komplex enzymů Digezyme

Trávení bílkovin: Proteáza I, Proteáza II, Proteáza III, Proteáza IV
Trávení balastních látek: Lipáza, Laktáza, Celluláza

Probiotické kultury Lactospore

S každou dávkou Instant Whey přijímáte stejné množsví probiotických kultur jako v jednom živém jogurtu.
FAO/WHO definuje probiotické kultury jako "živé mikroorganismy, které garantují svému hostiteli dobrý zdravotní stav, a to v případě, že jsou přítomny v adekvátním množství v zažívacím traktu".
Probiotické kultury produkují důležité substance, jako jsou látky blízké přírodním antibiotikům a kyselina mléčná, které se společně nazývají jako baktericidní látky. Jejich hlavním účinkem je utlumení růstu a množení hnilobných bakterií. Metabolická aktivita probiotických kultur pomáhá také při štěpení živin, při tvorbě vitamínu B, výrazně zvyšuje a optimalizuje vstřebávání minerálů a ostatních ergogenů, jako jsou metoxyflavony, protodioscin atd. LactoSpore představuje speciální metodu, která umožňuje ochranu a stabilizaci probiotických kultur tím, že jsou za použití klinicky prověřených technologií "zabaleny" do tzv. spor, které je účinně chrání před nežádoucími vlivy.

Instant Whey DUO - užívání

Ať již jste v kterékoliv fázi ročního cyklu, Instant Whey Duo poskytuje perfektní zdroj aminokyselin. Můžete jej konzumovat před nebo po fyzické námaze nebo kdykoliv v průběhu dne.

Doporučené dávkování:

 • 2 odměrky (cca 25 g) rozmíchejte s 300 ml vody nebo mléka pomocí shakeru.

Nutriční informace:

Počet dávek v balení: 80x25g 100g 25g
Energetické hodnoty 1.617kJ / 382kcal 404kJ / 96kcal
Bílkoviny (ultra filtrovaný syrovátkový koncentrát,nativní syrovátkový izolát, peptidicky vázaný glutamin, hydrolyzovaný syrovátkový protein (stupeň hydrolýzy 30%), micelární kasein,Nutralys®) 75g 18,75g
Sacharidy 8,1g 2,03g
Z toho cukry 3g 0,75g
Z toho laktóza 3g 0,75g
Tuky 5g 1,25g
Z toho nasycené 2,5g 0,63g
Z toho nenasycené 2,5g 0,63g
Vláknina 2,45g 0,61g
Sodík 735mg 184mg
Trávící enzymy Digezyme 160mg 40mg
Lactospore 200.000.000 50.000.000


Složení:

Instant Whey Premium Protein Blend (nedenaturovaná směs bílkovin (ultra-filtrovaný syrovátkový koncentrát, Nativní syrovátkový izolát,) Muscle DriveTM (peptidicky vázaný Glutamin (izolovaný z pšeničné bílkoviny), enzymaticky hydrolyzovaný syrovátkový koncentrát (stupeň hydrolýzy 30%)), koncentrát mléčné bílkoviny (80% micelární kasein, 20% syrovátková bílkovina)), Nutralys® proteinový izolát z evropského hrachu, aroma, přírodní barvivo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku(pouze příchuť čokoláda ), betanin (pouze příchuť jahoda), beta karoten (pouze příchuť banán a vanilka), zahušťovadlo (karboxymethylcelulóza), umělá sladidla – acesulfam – K, sukralóza, komplex enzymů Dygezyme (Amyláza, Proteáza, Celuláza, Laktáza, Lipáza), emulgátor (sojový lecitin), probiotický komplex Lactospore (Bacillus Coagulans). Informace pro alergiky: receptura obsahuje mléko a jeho složky, dále lepek a soju (jako sojový lecitin).

Garance společnosti Reflex Nutrition

 • Inovační technologie
 • Produkty ověřené klinickými studiemi
 • Vyšší využitelná hodnota oproti konkurenci
 • Vyrobeno ze 100% zelené energie
 • Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
 • Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025
 • Absolutní čistota produktu a zdravotní nezáv

Zpět


Kalendář

<<Leden 2019>>
PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

SPONZOŘI

TRUE-DESIGN


FITNESS4U.cz


Net-Connect


Net-Connect


Najgebaur


Moje telka


Lipovka


BJ Style


Martin Smolinský