Akce

Mr. Olympia 2013 výsledky + videa

Zdravím všechny příznivce kulturistiky a fitness,

letošní nejprestižnější kulturistická soutěž...Mr. Olympia...je za námi. Jste zvědaví jak dopadla? Níže jsou kompletní výsledky + videa!!!

 

Výsledky Mr. Olympia 2013

 

1. Phil Heath
2. Kai Greene
3. Dennis Wolf
4. Shawn Rhoden
5. Dexter Jackson
6. Jay Cutler
7. Roelly Winklaar
8. Mamdouh Elssbiay
9. Branch Warren
10. Lionel Beyeke
11. Victor Martinez
12. Cedric McMillan
13. Evan Centopani
14. Steve Kuclo
15. Toney Freeman
16. Johnnie Jackson
16. Brandon Currry
16. Baitollah Abbaspour
16. Robert Piotrkowicz
16. Essa Obaid

Semifinále video:

http://streaming.bodybuilding.com/2013-olympia-webcast/index.html?videoName=friday-night-mr-olympia-prejudging-comparisons-replay

http://streaming.bodybuilding.com/2013-olympia-webcast/index.html?videoName=2013-mr.-olympia-prejudging-pre-show-replay

http://streaming.bodybuilding.com/2013-olympia-webcast/index.html?videoName=mr-olympia-prejudging-individual-mandatories-replay

http://streaming.bodybuilding.com/2013-olympia-webcast/index.html?videoName=mr-olympia-prejudging-group-mandatories-replay

 

Finálové videa:

http://streaming.bodybuilding.com/2013-olympia-webcast/index.html?videoName=saturday-night-mr-olympia-finals-routines-replay

http://streaming.bodybuilding.com/2013-olympia-webcast/index.html?videoName=saturday-night-mr-olympia-finals-confirmation-round-replay

http://streaming.bodybuilding.com/2013-olympia-webcast/index.html?videoName=mr-olympia-finals-top-10-posedown-replay

http://streaming.bodybuilding.com/2013-olympia-webcast/index.html?videoName=mr-olympia-finals-top-10-awards-replay

 

Výsledky Olympia 212 Showdown 2013

 

1. James "Flex" Lewis
2. David Henry
3. Kevin English
4. Jose Raymond
5. Eduardo Correa
6. Sami al Haddad
7. Guy Cisternino
8. Troy Alves
9. Tricky Jackson
10. Mark Dugdale
11. Al Auguste
12. Raul Carrasco

Semifinále:

http://streaming.bodybuilding.com/2013-olympia-webcast/index.html?videoName=2013-mens-212-showdown-prejudging-replay

 

Finále:

http://streaming.bodybuilding.com/2013-olympia-webcast/index.html?videoName=mens-212-showdown-routines-replay

http://streaming.bodybuilding.com/2013-olympia-webcast/index.html?videoName=mens-212-showdown-routines-replay

http://streaming.bodybuilding.com/2013-olympia-webcast/index.html?videoName=saturday-night-mens-212-showdown-top-6-posedown-replay

http://streaming.bodybuilding.com/2013-olympia-webcast/index.html?videoName=saturday-night-mens-212-showdown-awards-replay

 

Výsledky Ms. Olympia 2013

 

1. Iris Kyle
2. Alina Popa
3. Debi Laszweski
4. Yaxeni Oriquen-Garcia
5. Brigita Brezovac
6. Juanita Blaino
7. Jennifer Abshire
8. Monique Jones
9. Anne Luise Freitas
10. Cathy LeFrancois
11. Rita Bello
12. Tina Chandler

Volné sestavy + vyhlášení výsledků:

http://streaming.bodybuilding.com/2013-olympia-webcast/index.html?videoName=friday-night-ms-olympia-finals-routines-replay

http://streaming.bodybuilding.com/2013-olympia-webcast/index.html?videoName=friday-night-ms-olympia-awards-replay

 

Výsledky Bikini Olympia 2013

 

1. Ashley Kaltwasser
2. Yeshaira Robles
3. Stacey Alexander
4. Nathalia Melo
5. India Paulino
6. Amanda Latona
7. Courtney King
8. Justine Munro
9. Lacey DeLuca
10. Tiffany Marie Boydston
11. Tawna Eubanks
12. Gigi Amurao
13. Ashley Cronley LeBlanc
14. Candice Conroy
15. Jennifer Andrews
16. Jessica Arevalo
16. Narmin Assria
16. Michelle Brannan
16. Vladimíra Krásová
16. Polliana Moss
16. Noemi Olah
16. Anna Virmajoki

 

Finálové porovnávání + vyhlášení výsledků:

http://streaming.bodybuilding.com/2013-olympia-webcast/index.html?videoName=friday-night-fitness-bikini-olympia-awards-replay

 

Výsledky Fitness Olympia 2013

 

1. Adela Garcia
2. Oksana Grishina
3. Tanji Johnson
4. Myriam Capes
5. Bethany Cisternino
6. Trish Warren
7. Ryall Graber-Vasani
8. Regiane DaSilva
9. Whitney Jones
10. Michelle Blank
11. Natalie Planes
12. Fiona Harris
13. Diana Monteiro
-. Nicole Duncan

Volné sestavy:

http://streaming.bodybuilding.com/2013-olympia-webcast/index.html?videoName=friday-night-fitness-olympia-routine-finals-replay

 

Olympia Women´s Physique Showdown 2013

 

1. Dana Lynn Bailey
2. Tycie Coppett
3. Sara Hurrle
4. Toni West
5. Patricia Melo
6. Jillian Reville
6. Mindi O'Brien
7. Juliana Malacarne
8. Karina Nascimento
9. Tamee Marie
9. Venus Nguyen
10. Karin Hobbs
11. Mikaila Soto
12. Jamie Nicole Pinder
13. Sabrina Taylor
14. Valerie Gangi

Finále:

http://streaming.bodybuilding.com/2013-olympia-webcast/index.html?videoName=2013-womens-physique-olympia-finals

Olympia Men´s Physique Showdown 2013

 

1. Mark Anthony Wingson
2. Jeremy Buendia
3. Matt Acton
4. Sadik Hadzovik
5. Jason Poston
6. Tyler Anderson
7. Michael Anderson
8. Stephen Cook
9. Tory Woodward
10. Alex Carneiro
11. Jeff Seid
12. Anton Antipov
13. Matt Christianer
14. William Sullivan
15. Stephan Mass
16. John Nguyen

Finále:

http://streaming.bodybuilding.com/2013-olympia-webcast/index.html?videoName=saturday-mens-212-prejudging-replay-1

Zpět


Kalendář

<<Leden 2018>>
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

SPONZOŘI

TRUE-DESIGN


FITNESS4U.cz


Net-Connect


Net-Connect


Najgebaur


Moje telka


Lipovka


BJ Style


Martin Smolinský