Trening

Moji základní filosofii v oblasti tréninku zosobňují tyto dvě slova: INTENZITA a TECHNIKA.
Kdyby to nebylo tolik k pláči, tak bych se musel smát, když se v posilovně dívám na drtivou většinu cvičenců, kteří buď makají tvrdě, ale technika padá za oběť rádoby velkým váhám a nebo cvičí sice technicky jakžtakž správně, ale jejich pětiminutové „vykecávací“ přestávky mezi sériemi dávají intenzitě řádně na frak. Nejhorší je, rozhodně ne zřídkakdy viděná, kombinace obojího.
Patri Kotek Mým cílem vždy bylo, je a bude přijít do posilovny, tam odvést 100 % čistě provedenou práci nepřekračující časový úsek 1 hodiny a jít domů jíst a regenerovat, protože svaly nerostou při tréninku (tam se naopak ničí), ale až při následném kvalitním odpočinku podpořeném stravou bohatou na bílkoviny, vitamíny, minerály a komplexní sacharidy.
Za těch takřka 20 let, které se posilování věnuji jsem se již naučil poslouchat signály, které vydává mé tělo a proto je můj trénink většinou hodně o pocitu. Nebojím se přijít do posilovny a klidně, pokud je to třeba, cokoliv na místě aktuálně změnit. Kulturistika je jeden z nejvíce specifických sportů, které znám. Platí zde jen jedno pravidlo: "NA KAŽDÉHO PŮSOBÍ NĚCO JINÉHO".

Patri Kotek Tak jak nenajdete na světě dva úplně stejné lidi, tak také nelze napsat jeden univerzální trénink nebo jídelníček, který bude fungovat naprosto na všechny! Každý máme různé genetické dispozice, různě rychlý metabolismus, jinak poskládaný svalový profil (rychlé a pomalé vlákna), jinak silnou vůli atd. Právě proto je tak důležité, aby si každý našel svoji vlastní cestu systémem POKUS – OMYL.
Spoustu chyb a slepých uliček Vám pomůže minimalizovat člověk, který má s danou problematikou dlouholeté praktické zkušenosti. Tím Vám může ušetřit spoustu času a ve výsledku i peněz.POZOR!!! Z VÝŠE UVEDENÝCH DŮVODŮ NEDOPORUČUJI NIJAK KOPÍROVAT MÉ TRÉNINKOVÉ PLÁNY A POSTUPY, KTERÉ VYCHÁZÍ JEDNAK Z MÝCH AKTUÁLNÍCH POTŘEB A HLAVNĚ Z DOBY, PO KTEROU SE KULTURISTICE VĚNUJI!!!

Můj trénink v předsoutěžní přípravě...11 týdnů do soutěže 20.03.2012

Můj trénink v předsoutěžní přípravě...11 týdnů do soutěže

Zdravím všechny fanoušky kulturistiky a fitness!! Dnes Vám popíšu jak vypadá můj současný tréninkový program.      Vzhledem k tomu, že ta těch 20 let strávených v různých posilovnách už jse...

Více


Kalendář

<<Únor 2020>>
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

SPONZOŘI

TRUE-DESIGN


FITNESS4U.cz


Net-Connect


Net-Connect


Najgebaur


Moje telka


Lipovka


BJ Style


Martin Smolinský